درباره ما

درباره ما

جهان مجد بصیر مجری انحصاری تبلیغات محاوط فرودگاه مهرآباد

فعالیت رسمی گروه جهان مجد، با ثبت کانون آگهی و تبلیغات «طرح امروز» (Today Design) با هدف «عملیاتی نمودن روند تفکر طراحی صنعتی» و با در اختیار گرفتن متخصصان حوزه طراحی صنعتی آغاز گردید. طراحی و اجرای امور نمایشگاهی و مشاوره تبلیغاتی، فعالیت عمده این مجموعه بوده است. پس از یک دوره هشت ساله همکاری با شرکت ها و سازمان های بزرگ خصوصی و دولتی، همچنین کسب تجربه  و آگاهی از پتانسیل های موجود در حوزه اطلاع رسانی و تبلیغات، با شناسایی و خلق ایده های بدیع به منظور تدوین استراتژی صحیح، درصدد پوشش خلاء های موجود در حوزه کسب و کار، برآمده ایم. در این برهه از زمان، به واسطه ورود به حوزه های طراحی صنعتی، طراحی هویت بصری سازمانی، گرافیک، چاپ و بسته بندی، طراحی داخلی، برندینگ و مشاوره تبلیغاتی پا به عرصه جدید فعالیت خود نهادیم.

گستردگی حوزه جدید کاری، به شکل گیری شرکت «جهان مجد بصیر (JMB)(تاسیس 1387 )منجر گردید که با در اختیار گرفتن فضای تبلیغاتی موجود در بیش از 210 بازار روز شهرداری تهران به وسعت این کلان شهر، جایگاه و بستر مناسبی در رابطه با فعالیت های تعریف شده اش، کسب نمود. به این ترتیب شرکت جهان مجد بصیر به یکی از بزرگترین شرکت های تبلیغاتی که خود انحصاراً «صاحب رسانه» نیز می باشد، مبدل گردید.شرکت جهان مجد بصیر بعد از تاسیس با اتکا به تجربیات بدست آمده در موسسه طرح امروز و با اضافه و تجمیع نمودن ظرفیت های تخصصی ، سرمایه گذاری و ارتباطی وارد فعالیتهای تبلیغاتی محیطی شد.

نکته قابل توجه این است که تا قبل از اقدام شرکت جهان مجد بصیر در این زمینه، فعالان و حتی متخصصان عرصه تبلیغات در زمینه موفقیت حضور موثر و معرفی برندها در میادین میوه و تره بار اظهار شک و تردید میکردند. اما شرکت جهان مجد بصیر با لطف خداوند و پیگیریهای موثر و مستمر توانست ظرفیت های موجود در سطح میادین را به برندها و فعالان این عرصه بشناساند.

شرکت جهان مجد توانسته است به مرور زمان در کنار معرفی برندها به مشتریان فعالیتهای فروش و بازاریابی محصولات مشتریان خود را نیز آغاز کند.در نهایت با ارائه یک Total solution  یا راه حل جامع این شرکت توانسته است نظر بسیاری از برندها را در زمینه تبلیغات، بازاریابی و فروش بدست آورد. شاید هیچ شرکت دیگری با این ظرفیت منسجم تبلیغاتی POS  و POP وجود نداشته باشد.

استقرار کانترهای سمپلینگ، پروموشن و Road show و بسیاری دیگر از روشهای تبلیغاتی را میتوان از جمله اقدامات مبتکرانه این شرکت دانست. به جرات میتوان ادعا نمود که این نوع معرفی محصول در کشور وجود ندارد یا به ندرت بکار میرود. این نوع از ظرفیت های تبلیغاتی این امکان را به صاحبان برندها میدهد تا در بیش از 210 مرکز و یا نقطه خرید پرتردد شهر، فضایی را جهت ارتباط رو در رو با مشتریان جهت معرفی محصول خود داشته باشند.این مهم از طریق برگزاری جشنواره و فستیوال های بزرگ تبلیغاتی حاصل خواهد شد. در ابتدا بازاریابی انجام شده سپس با انجام تبلیغات به آن جهت داده میشود و در نهایت فروش محصول تا لحظه رسیدن به دست مشتری رصد خواهد شد. گروه جهان مجد، از طریق کانون طرح امروز، شرکت جهان پیشرو بصیر و راهبرد توسعه چکاد در حوزه خلق و ایجاد فکر و ایده­های خلاق مبتنی بر کمپین­های تبلیغاتی، با بهره مندی از تجربه و تخصص خود تا اجرای ایده­های مطرح شده، درصدد است با شناسایی نیازهای پیدا و پنهان مخاطبین و بازار به عنوان بازوی ارشد مجموعه­های خدماتی و تولیدی اعم از دولتی و خصوصی ایفای نقش نماید و از منظری دیگر با اجرای پروژه­های عمرانی و در حیطه تبلیغات به عنوان نردبان ترقی و پیشرفت شرکت­ها و سازمان­هایی باشد که می­خواهند در عرصه فرهنگ سازی بر مخاطبین مصرف کالا یا خدمات خود پیشتاز گردند. به عبارتی دیگر گروه جهان مجد می­خواهد سکوی پرشی برای رشد و توسعه روز افزون سازمان­ها و شرکت­های مخاطب فعالیت خود باشد.

آینده ما

مأموریت

کمک به مشتریان جهت درک نیازهای مشتریان، شناخت صحیح از بازار هدف، شناخت همه جانبه از محیط و درک شرایط رقبا . مشارکت در برنامه ریزی و یا اجرای پروژه ها در حوزه های تبلیغات- اطلاع رسانی، برندینگ، تحقیقات و  اجرا متناسب با مناسبات تجاری در ایران و سایر نقاط دنیا

چشم انداز

دستیابی به اعتبار منطقه ای و جهانی با کمک نیروهای متخصص و حرفه ای ایرانی به منظور تبدیل شدن به انتخاب نخست برای شرکت .ارائه خدمات تخصصی مشاوره ای و اجرایی در حوزه های تبلیغات- اطلاع رسانی، برندینگ، تحقیقات و  اجرا برای حضور موفق شرکت در بازار