جهان مجد بصیر

شرکت جهان مجد بصیر پس از شرکت در مزایده تبلیغات محیطی فضای فرودگاه بین المللی مهرآباد موفق به اخذ فضای تبلیغات محیطی در خیابان های پرواز، حجاج، معراج و بسیج در فرودگاه بین المللی مهرآباد از آذر ماه سال 1397 به مدت 3 سال به صورت انحصاری گردید.

یکی از دلایل دردست گرفتن تبلیغات محیطی فرودگاه مهرآباد برند دلتابان( برند برتر ملی گردشگری) است که به لیست مشتریان شرکت ما اضافه گردید.
شرکت دلتابان، شرکت ارائه دهنده بلیط هواپیما، رزرو هتل، برگزاری تور و … می باشد.و با ایجاد دپارتمان های اختصاصی فروش در مسیر های مختلف، نسبت یه طراحی و اجرای حرفه ای و تخصصی تور های مسافرتی در مسیر های جذاب هر یک از 5 قاره اقدام نموده است.

حضور بیمه ها در فرودگاه بین المللی مهرآباد

حضور شرکت های بیمه بزرگ کشور از جمله بیمه آسیا (رتبه اول بیمه در 5 سال متوالی)، بیمه پارسیان (برند محبوب مصرف کننده در جشنواره برند محبوب من)، بیمه کار آفرین (برنده جایزه بهترین محصول سال 2014) و بیمه البرز (دارنده تندیس طلایی رعایت حقوق مصرف کنندگاه) در بین مشتریانمان از دیگر دستاورد های افتخار آمیز ما می باشد.

بانک گردشکری با هدف حمایت از تیم ملی والیبال نیز به جمع مشتریان ما پیوست.

بانک گردشگری، بانک همة مردم ایران خواهد بود و درتمامی حوزه‌های بانکداری فعالیت خواهد کرد، اما تخصص مؤسسان این بانک در حوزه پرظرفیت و سودآور گردشگری، مزیت و فرصت‌های عمده‌ای برای سرمایه‌گذاری و ابتکارات بخش خصوصی در این صنعت فراهم می‌آورد و بدین لحاظ بانک گردشگری با تجهیز منابع و توسعه اشتغال در خدمت اقتصاد ملی قرار می‌گیرد

به پرداخت ملت (حامی استعداد های برتر کشور)

شرکت به پرداخت ملت (سهامی عام) با هدف توسعه ابزارهای پرداخت الکترونیکی فعالیت خود را از سال 1384 بعنوان ارائه دهنده خدمات پرداخت الکترونیکی PSP(Payment Service Provider) با اخذ مجوز رسمی از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران آغاز نموده است.

در این راستا شرکت به پرداخت ملت مسئولیت ایجاد و پشتیبانی شبکه پایانه‌های فروش و سایر ابزارهای پرداخت با هدف گسترش نظام پرداخت الکترونیک به شبکه بانکی و بازارهای مالی کشور را بر عهده گرفته است

حضور برند علی بابا (رتبه یک خرید بلیط سفر) به عنوان یکی دیگر از مشتریان ما در فرودگاه بین المللی مهر آباد.

علی‌بابا برندی از هلدینگ پرافتخار توشا (توسعه تجربه شایسته سفر) است، سامانه‌ای که به‌واسطه پشتیبانی و حمایت عموم مردم در سکوی اول گردشگری کشور ایستاده است. که به این جایگاه قانع نشده و تلاش‌ آنها برای بهبود، لحظه‌ای متوقف نمی‌شود

علی‌بابا یک خانواده بزرگ است؛ خانواده‌ای که در آن روابط افراد بر اساس اعتماد و همکاری متقابل تعریف شده.

علی بابا باردیگر از خرداد 98 به جمع مشتریان ما پیوست و وارد فرودگاه بین المللی مهر آباد گزدید.

 

اضافه شدن برند پگاه (نیم قرن تجربه) به جمع مشتریان جهان مجد بصیر.

شرکت صنایع شیر ایران با نیم قرن تجربه در سال1333 ودر پاسخ به نیاز کشور به تولید صنعتی شیر ، راه اندازی ودر سال 1336 با ظرفیت 45 تن در روز به بهره برداری رسید و اکنون در عرصه تولید و فرآوری افتخار آن دارد که روزانه قریب به 700 تن شیرخام را فرآوری و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه نماید.

برند خوش نام پگاه از فروردین ماه سال 98 وارد فرودگاه بین المللی مهرآباد گردید.